Contact ons

Speksnijder Logistiek heeft momenteel verschillende locaties die zich hebben gespecialiseerd in één of meerdere takken van logistieke dienstverlening, transport en warehousing.

Speksnijder Logistiek B.V.

Duitslandlaan 32
2391 PA Hazerswoude-Dorp
T. +31 (0)88 22 11 000

kaart

Speksnijder Logistiek B.V.:
Straat & huisnummer: Duitslandlaan 32
Postcode & plaats: 2391 PA Hazerswoude-Dorp
Tel. nummer: 088 – 22 11 000
Website: www.speksnijderlogistiek.nl
KvK Leiden nummer: 280.84159
BTW nummer: NL80.85.269.23.B.01
IBAN: NL.98.ABNA0.46.37.49.685
Directie:
Naam: Adriaan Speksnijder
Tel. nummer: 088 – 22 11 011
E-mailadres: adriaan.speksnijder@speksnijderlogistiek.nl
Naam: Harald Peetjens
Tel. nummer: 088 – 22 11 012
E-mailadres harald.peetjens@speksnijderlogistiek.nl
Personeelszaken:
Personeelszaken
Tel. nummer: 088 – 22 11 040
E-mailadres: personeelszaken@speksnijderlogistiek.nl
Klantenservice:
Voor al uw vragen over onze diensten en individuele zendingen
Tel. nummer: 088-22 11 000
E-mailadres: klantenservice@speksnijderlogistiek.nl
Financiële administratie:
Debiteuren administratie
 Tel. nummer 088 – 22 11 001
E-mailadres facturatie@speksnijderlogistiek.nl
Crediteuren administratie
Tel. nummer 088 – 22 11 041
E-mailadres crediteuren@speksnijderlogistiek.nl
Orderverwerking:
Orderacceptatie
Tel. nummer: 088 – 22 11 002
E-mailadres: orders@speksnijderlogistiek.nl
Emballage-administratie:
Emballage registratie
Tel. nummer: 088 – 22 11 003
E-mailadres: emballage@speksnijderlogistiek.nl
Warehouse:
Orderverwerking, administratie
Tel. nummer: 088 – 22 11 004
E-mailadres: warehouse@speksnijderlogistiek.nl